Prosinec 2014

❤Happy New Year, darlings❤

31. prosince 2014 v 15:55 | Cara~
  • Čaukys! :3 Taky se tak moc těšíte na Nový rok 2015? :D Já ano. Máte už nějaké plány do příštího roku? :D Já jsem si naplánovala, že se musím zlepšit ve škole a začít víc sportovat (jinak bych za chvilku neprošla dveřmi). :D Budete dneska oslaovat Silvestr? :3 Já určitě ano, s rodinou a pár přáteli. :) Jako každý rok budeme pouštět rachejtle. :3 ♥ Budete pouštět i vy nebo se budete jen dívat? A jak budete dnešek slavit, s rodinou nebo ve stylu velkého mejdanu? :D♥ Miluji tenhle den, hlavně protože ho slaví všichni! Všichni se snaží pouštět rachejtle a u nás v Brně to je nádherné! :3♥ Ikdyž letos budeme Silvestr trávit u známých někde u Rakouska, z čehož zrovna moc nadšená nejsem, ale mos se do té vesnice těším! :D Rozhodně tam bude více sněhu než tady u nás v Brně. :D Jinak vám chci strašně moc poděkovat, že za necelé tři měsíce jste dokázali vytvořit tak úžasnou návštěvnost! Blog jsem založila 10. srpna, bohužel jsem byla do 19. října neaktivní. :D A od 19. října do včerejška je návštěvnost tohoto blogu 3902 návštěv!♥ Což je za tak krátkou dobu úžasné. :3 Strašně moc vám všem chci poděkovat! Dále chci dát speciální díky všem grafičkám (Roxy, Naya & Andie), které mi na blog dělali design i ostatním grafičkám (Nessie, TerusH apod), které mi zase udělali grafiku! Tak krásný nový rok! :)
❤NASCHLE, UVIDÍME SE V PŘÍŠTÍM ROCE!

Personal photos #1

24. prosince 2014 v 15:58 | Cara~ |  PERSONAL PHOTOS
  • Ahojte Kulišáci! Konečně pro vás mám novinky.♥ Cara byla 22. prosince viděna se svou kamarádkou Selenou Gomez v nákupním centru "NORTHPARK" v Dallasu. Podle fanoušků se byli podívat v obchodě "Victoria's Secret" a také v klenotnictví " Tiffany & Co". Bohužel se objevily pouze tyto dvě nekvalitní fotografie, na kterých Caře nejde vidět ani do obličeje. :)

Home > Personal Photos > 2014

Merry Christmas, my loves!

23. prosince 2014 v 22:25 | Cara~ |  ARTICLES

Pěkný den vám přeji! No věříte tomu? Zítra už jsou Vánoce, ty, na které čekám už od konce těch minulých!♥ :D Božíčku, jak já tenhle svátek miluji.♥ Tenhle článek bude tak trošku o ničem, ale když Carušatko nemá žádné novinky, o čem potom psát? (: Všichni mi děláte strašnou radost!♥ Jsem moc ráda, že i přes to, že nepřidávám tak často články sem pořád chodíte a komentujete ty články o ničem. :3 Strašně moc si toho vážím.♥ A ještě jednou chci všem, kteří mi na asku popřáli krásné Vánoce poděkovat.♥ Hned se cítím víc vánočně naladěná.♥ Jen mě mrzí, že není sníh. :( Ale tady u nás na Moravě, jsme na Vánoce "na blátě" zvyklí! :D Ale vraťme se k tématu! Všem vám přeji ty nejkrásnější Vánoce, jaké jen mohou být!♥ Strávené pěkně s rodinou. :) Ať dostanete dárečky, které jste chtěli! ♥ Přepapkejte se cukrovíčka a kapra i za mě! :)) Nesnáším ryby... :D Užijte si Vánoce, lásky!♥♥♥


Vyhodnocení kontroly affiliates

17. prosince 2014 v 18:53 | Cara~ |  AFFILIATES
V první řadě se vám chci omluvit. Vím, že kontrola měla probíhat od 7. prosince do 13., ale nějak se mi nechtělo psát to vyhodnocení. :D Takže se moc omlouvám... Celkově se vás zapsalo úžasných 25♥ z toho 8 nových a zbytek starých affiliates. Rozhodla jsem se, že vezmu 6 nových affiliates a z affiliates si nechám všechny co se zapsali. :)

ZAPSALI SE A NECHÁVÁM:
více v cč.

December 10 - Leaving Gigi Hadid's house in New York City, New York

12. prosince 2014 v 21:08 | Cara~ |  CANDIDS

Ahojte drahoušci! Strašně moc se omlouvám, že jsem posledních pár dnů nebyla aktivní, ale nejsou novinky a tak jsem začala trošku flákat i obíhání, protože mě lenost přemohla. :D Každopádně dneska jsem si na vás udělala chvilku čas a rozhodla se přidat nové candids fotky. Objevily se teprve dnes a jsou z 10. prosince. Cara byla viděna společně s Taylor Swift a Kendall Jenner, jak opouští Gigi Hadid's house v New Yorku. Miluju její street style a tento den si na sebe vzala krásné tepláky v vojenským motivem, nádherné tenisky a koženou bundu. :3 Škoda té kvality... :/

rjHEDDu7 WlA2ya0A ecASni4t PFVigIqn kycg2WgK


Kontrola + náběr affiliates [7.12. - 13.12. 2014]

7. prosince 2014 v 19:30 | Cara~ |  AFFILIATES

Pokud někdo z vás čte můj ask, tak už mohl dopředu vědět, že chystám kontrolu a náběr affiliates. Měla jsem jí naplánovanou do konce tohoto týdne nebo na zítřek, ale nakonec bude ještě dneska. :D Náběr affiliates mám otevřen vlastně skoro pořád, ale myslím, že nebude zbytečný, když ho zveřejním i v kontrole. Budu ráda, když se někdo zapíše. Vyhodnocení bude asi v pátek nebo sobotu, takže budete mít na zápis cca. týden. :) Takže, pokud semnou seš a chceš být nadále affiliates vyplň do komentáře:
PRO STARÉ AFFILIATES:
• Přezdívka, blog
• (Pokud chceš být se mnou sister site - napiš ano, potom si z vás vyberu)
• Změnil/a by jsi tady něco?

PRO NOVÉ AFFILIATES
• Hned nahoru napiš NOVÉ AFFILIATES!
• Přezdívka, blog
• O kom máš blog
• Proč chce spřátelit? (Nevadí mi třeba jenom kraťoulinká věta)

Pokud se někdo z vás co už jste semnou affiliates nezapíše vymažu ho (je možné udělat vyjímky). Pokud máte na blogu hiatus nebo pozastavení, nemusíš se zapisovat. Omlouvám to.

Gallery Update #2

6. prosince 2014 v 17:14 | Cara~ |  GALLERY UPDATES

Ahojte! Dneska nemám vůbec čas, odesílala jsem vánoční pohledy do německa a anglie a vůbec jsem nestíhala! Navíc jsem strašně líná a vůbec se mi nechtěli psát žádné články. :D Taky jsem si všimla, že celkem poklesly návštěvy,což je mi líto, ale jsem ráda, že si užíváte svátky. :) Tak jo, takže začneme fotkami Cary, když opouštěla již zmiňovanou akci British Fashion Awards po párty. Měla na sobě úžasný party outfit, moc jí to slušelo! :3

b831qkZR Hl1n0rNw xtMgLbUI NNWs9soP MPzqwfFN
T1i7Qnkm IVBBUcfp usiBU0AL zR4zhQAf t4ny4dII

Home > Candids > 2014 > Leaving BFA after party

2014 British Fashion Awards

2. prosince 2014 v 16:45 | Cara~ |  APPEARANCES A EVENTS
December 1st - 2014 British Fashion Awards

Cara se včera, 1.prosince zúčastnila prestižní akce "2014 British Fashion Awards" v Londýně. Cara vypadala úžasně, vzala si na sebe dokonalé šaty, boty a zvolila krásné doplňky a líčení. Má několik společných fotek s hvězdami jako jsou Victoria Beckham, Rita Ora, Rihanna, Kenndall Jenner, Harry Styles a Karlie Kloss! :) Naše úžasná Cara získala ocenění "Model Of The Year", které si hrozně moc zaslouží. Jak už jsem říkala, vypadala skvěle a měla úžasnou náladu! Určitě se podívejte do celé galerie, protože pro vás mám 83 HQ fotek! :3

JFLDToXh dsWMNfgA GzjnrpfV XTTS9Vpb b8hVbFi4
UOsvQ6Xs goD0QiHU MnUQ0f8j kP8fw7PO kTjnm7Hg

Home > Appearances > 2014 > 2014 British Fashion Awards

"Reincarnation," film by Karl Lagerfeld ft. Pharrell Williams, Cara Delevingne & Géraldine Chaplin

2. prosince 2014 v 16:34 | Cara~ |  VIDEOS
1 December - "Reincarnation," film by Karl Lagerfeld ft. Pharrell Williams, Cara Delevingne & Géraldine Chaplin

Včera, tedy 1.prosince se oficiálně na YouTube kanále Chanel objevilo nové video a to už zmiňovaný mini film Karla Legerfelda "Reincarnation" ve kterém si zahrála naše Cara, Pharrell Williams a Géraldine Chaplin. Musím říct, že jsem nějaký takový film čekala, ale je moc povedený. :) Nemůžu si pomoct, ale Cara mi tam příjde prostě neuvěřitelně roztomilá, nejen při tom tancování, ale prostě po celý film. :D Mimo video se objevilo ještě několik nových fotek z natáčení a na několika z nich je společně s Carou i Kendall Jenner. :)


J1So4ED1 i5PChAUD WdlpELMO 1geenyb1

Home > Photos from movie > 2014 > Cara for Chanel
© 2014 - 2015 DAILY-CARA